Geçmişten Bugüne İEO Marketing

İEO Marketing kurucusu olan Bobo Kesen Kopenhag Üniversitesi, İngilizce bölümünü bitirdikten sonra, çeşitli yazılım ve program eğitimleri alıp öğreticilik ve eğitimcilik belgelerine de sahip olmuştur. 2003 tarihinde Danimarka’nın Kopenhag kentinde kendi SEO firmasını kurup, bu sektör de ki yerini “Bobo” adıyla  almıştır. O artık bu sektörün Prof. Bobo’sudur.

Dünya’nın bir çok noktasında işini disiplin içinde yapan, kaliteli profesyonel insanlarla yaklaşık 15 yıldır çalışmaktadır. Halen devam eden bu iş arkadaşlarıyla ortak çalışmaları, İspanya, Ukrayna, Hindistan, Danimarka’nın sonrasında 15 yıllık bilgi birikimi, deneyim ve tecrübenin getirdiği esaslarla şimdi de Türkiye’de hizmet vermeye başlamıştır.

Danimarka’nın en saygın SEO firması olarak kabul edilen bu firma, Türkiye’nin henüz keşfedemediği yeni tekniklerle çalışmaya başlamıştır.

İEO Marketing kurucusu ve Ceo’su Bobo Kesen; Türkçe, Kürtçe, İngilizce, Almanca ve Danimarkaca olmak üzere 5 dil bilmektedir. Evli ve İclal, Elya, Ozan adlarında üç çocuğu vardır. Zaten firmasının adını da çocuklarının isimlerinin baş harfleriyle adlandırmıştır.

Firmamız; SEO, Google Adwords, Sosyal Medya, Blog ve Makale yazısı, Grafik Tasarım ve Yazılım ekibimizle sizlere kaliteli ve güvenli hizmet vermeyi hedefliyoruz.

İEO Marketing Ofis

Esenevler Mah. Emir Cad. No: 70/A
Yıldırım, Bursa

Tel.: (0224) 342 24 25
Mob.: 0530 503 80 99

Email: info@www.ieo-marketing.com

Muhasebecimiz

TUrhan Zümrüttaş
Email zumruttas@gmail.com

Kırcaali Mh.Fevziçakmak Cd.No:62 K:5 No:27
Osmangazi, Bursa

Tel.: (0224) 220 34 12

Avukatımız

Zeki Kahraman
Email avzkkahraman@gmail.com

Inönü Cad. Hüzmen Plaza A Blok Kat 4/421
Osmangazi, Bursa

Tel.: (0224) 224 12 11

Bize ulaşın

[contact-form-7 id=”8″ title=”İletişim formu 1″]